Poniżej przedstawiamy listy referencyjne wystawione przez naszych Klientów.Referencje

Klienci o nas

Firma VW SZEWCZYK S.j. z siedzibą w Warszawie ul. Radzymińska 78 referencje dla Makada Tomasz Żychowski

Firma VW SZEWCZYK S.j. z siedzibą w Warszawie ul. Radzymińska 78

"...Firma VW SZEWCZYK S.j. z siedzibą w Warszawie ul. Radzymińska 78 zaświadcza, że od 10 lat współpracujemy.... Z usług świadczonych przez p. Żychowskiego jesteśmy ogromnie zadowoleni. Fachowa, rzetelna i punktualna obsługa imprez …. Z perspektywy tych kilku lat współpracy uważamy, że p. Tomasz Żychowski jest świetnym i doświadczonym organizatorem a jego usługi świadczone są na najwyższym poziomie...."

Francuska Technika Grzewcza sp. z o.o  referencje dla Makada Tomasz Żychowski

Francuska Technika Grzewcza sp. z o.o

"...Francuska Technika Grzewcza sp. z o.o wielokrotnie wystawiała się na targach międzynarodowych … Pan Tomasz Żychowski zapewniał nam kompleksową obsługę w zakresie cateringu… Z powierzonych zadań p. Tomasz Żychowski wywiązywał się znakomicie, otrzymaliśmy wiele pochwał ze strony odwiedzających nas osób za taktowny sposób bycia, umiejętne i sekretne zachowanie się wobec gości...."

Sita. Sp. z o.o. referencje dla Makada Tomasz Żychowski

Sita. Sp. z o.o.

"... mam przyjemność wyrazić pozytywą opinnie na temat długoletniej współpracy z Panem Tomaszem Żychowski …. Jest to osoba postrzegana przez nas jako solidny i godny zaufania partner a posiłki sporządzane przez Pana Żychowskiego są na wysokim poziomie estetycznym i smakowy …..."

Door Poland referencje dla Makada Tomasz Żychowski

Door Poland

"...jedzenie było znakomite obsługa niezwykle miła i sympatyczna...."

Huberts Mozes & Partners referencje dla Makada Tomasz Żychowski

Huberts Mozes & Partners

"...Godna polecenia jest nie tylko profesjonalna jakość obsługi ale również sposób przygotowania potraw, ich smak oraz duża możliwość wyboru menu…..."

Rel Team SP. z o.o.referencje dla Makada Tomasz Żychowski

Rel Team SP. z o.o.

"...…Impreza od strony gastronomicznej została wykonana ze smakiem i bez zastrzeżeń…..."

A1 Agencja Reklamowareferencje dla Makada Tomasz Żychowski

A1 Agencja Reklamowa

"...…Imprezy zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny spełniający nasze i naszych Klientów oczekiwania. Podawane potrawy były bardzo wysokiej jakości o doskonałych walorach smakach. …..."

Sita. Sp. z o.o.referencje dla Makada Tomasz Żychowski

Sita. Sp. z o.o.

"...Przygotowane przez firmę MAKADA dania są w zależności od potrzeb oryginalne bądź tradycyjne, zawsze przy tym smaczne i świeże...."

Firma VW SZEWCZYK S.j. referencje dla Makada Tomasz Żychowski

Firma VW SZEWCZYK S.j.

"...Nasza współpraca przebiega bezproblemowo, firma jest godna polecenia...."

A1 Agencja Reklamowa referencje dla Makada Tomasz Żychowski

A1 Agencja Reklamowa

"...Firma usługowo-gastronomiczna MAKADA Tomasz Żychowski wielokrotnie uczestniczyła w organizacji imprez w zakresie obsługi gastronomicznej tak dla naszej firmy, jak dla naszych Klientów. Firma ta bardzo dobrze wywiązywała się z powierzonych jej zadań, oferowała profesjonalną obsługę, bogate, smaczne i wykwintnie serwowane menu. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić usługi firmy MAKADA...."

Towarzystwo ubezpieczenioń INTER Polska S.Areferencje dla Makada Tomasz Żychowski

Towarzystwo ubezpieczenioń INTER Polska S.A

"...Wszyscy goście, którzy przybyli na naszą uroczystość byli pod wrażeniem oprawy imprezy, chwalili wygląd pięknie zastawionych stołów, wygląd i świeżość potraw jak również ich smak. Zwrócili również uwagę na miłą i sprawną obsługę pracowników „MAKADY”. Z czystym sumieniem mogę zatem polecić innym usługi tej firmy...."

przewiń do góry